مجموعه بِرسو شما را به خرید بهترین محصولات ویلچر و بالابر بیمار دعوت می نماید.
کافیست فرم انتها را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 11 + 1 =

ویلچر برقی F2 درجه یک چین

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویلچر برقی تاشوویلچرهای مبلهویلچر برقی تاشو بدنه آلومینیوممشخصات ویلچر برقی تاشو F2 ارتوپدیویلچر برقی تاشو سبک F2ویلچر برقی تاشو F2 ارتوپدیویلچر ارتوپدی برقی تاشوویلچر برقی تاشو با چرخهای محکم
ویلچر برقی تاشو چینی مسافرتی 110laef2 (2)

ویلچر برقی f2 یکی از محصولاتی است که از چین وارد ایران می شود و البته جزو محصولات باکیفیت چین می باشد که وارد بازارهای ایران شده است در ادامه همراه ما باشید.

ویلچر برقی تاشو

ویلچر-برقی-مسافرتی-(2)

ویلچرهای برقی دو دسته هستند. ویلچرهایی که تاشو هستند و ویلچرهای دسته دوم که مدلهای مبله هستند. تفاوت این دو مدل ویلچر بر اکثر ویلچرسواران قدیمی و حرفه ای آشکار هست.

ویلچر سواران تازه کار بدانید که ویلچرهای تاشو همانطور که از اسمش مشخص است ویلچرهایی هستند که تا میشود و امکان قرارگیری در صندوق عقب ماشین را دارند.

حتی بعضی از مدلهای تاشو به قدری تا میشوند که شما میتواند داخل ماشینهای بدون صندوق هم جا به جایشان کنید و روی صندلی عقب حتی باربند هم میتوانید بگذارید و به مدلهای مسافرتی و سبک در بین ویلچرهای برقی معروف هستند.

اما اگر فردی با سلیقه ی خاص هستید که به دنبال یکسری ویلچرهای ناب با آپشنها و ویژگیهای خاص میگردید و به قیمت آن اهمیتی نمیدهید مدلهای مبله رو حتما زیر ذره بین قرار دهید چون احتمال زیاد به زودی عاشق ویژگیهایشان خواهید شد.

ویلچرهای مبله

ویلچر برقی مبله (6)

مدلهای مبله دارای آپشنها و ویژگیهای منحصربه فردی هستند. مثلاً پشتی آنها امکان تنظیم زاویه به دلخواه مصرف کننده را دارد. زیرپایی آنها ممکن است یکدست باشد و ممکن است ارتوپدی باشد. دارای چراغهای راهنما در جلو و طرفین هستند. ممکن است آنتی تیپ داشته باشند یا ۶ چرخه باشند. ممکن است تخت شو باشند یا ایستا شو باشند.

ویلچر برقی تاشو بدنه آلومینیوم

ویلچر برقی تاشو مسافرتی چینی 110laef2 (2)

ویلچر برقی کاملا تاشو با بدنه ی بسیار سبک به نام ویلچر F2 در ایران موجود شد. ویلچری که میبینید با بدنه آلومینیوم بسیار زیبا دارای تآثیرگذاری فوق العاده زیاد در هنگام استفاده برای قشر جوان دل معرفی میشود. این محصول هنگام عبور از خیابان برای شما به اندازه ی کافی فخر فروشی می کند و خانم و آقای ایرانی خیالتان راحت چشم حسود را کور خواهید کرد.

این ویلچر زیبا و ماندگار از نظری ظاهری عالی به نظر میرسد میدانم اما از نظر ویژگیهای کاربردی هم شما را طوری همراهی میکند که به قیمتش بیارزد و حداقل چندین سال از نظر کیفیت و ماندگاری بتوانید روی این دوست همیشه همراهتان حساب کنید.

مشخصات ویلچر برقی تاشو F2 ارتوپدی

ویلچر برقی تاشو مسافرتی چینی 110laef2 (1)

 • بدنه تمام آلومینیوم
 • بدنه کاملاً تاشو
 • پشتی کاملاً تاشو
 • زیرآرنجی متحرک
 • زیرپایی متحرک  و قابل جداسازی از بدنه
 • باطریهای لیتیومی خشابی
 • محل قرارگیریهای باطریها در فضای بغل دستی
 • دسته اضافی گاری شکل پشت سر
 • دوشاخ چرخ جلو فولادی
 • چرخ جلو توپر طرح بادی
 • چرخ عقب توپر ژله ای نرم
 • دارای آنتی تیپ (چرخهای کمکی ضد واژگونی ویلچر)
 • دارای جواستیک سری جدید
 • رویه نشیمن و پشتی اضافی قابل جدا شدن
 • ترمز اضافی روی چرخها

اگر نیاز به اطلاعات دقیقتر در رابطه با موتور باطری یا ابعاد دارید تماس بگیرید تا مشاوران ما برایتان کاملتر شرح دهند.

ویلچر برقی تاشو سبک F2

این ویلچر با بنده ای کاملا تاشو در مسافرت و گردشهای اطراف خانه هم میتواند همراه شما باشد و بسیار راحت تا میشود و مانند دوستی مهربان و بی صدا در صندوق ماشین قرار میگیرد تا شما هرجا که دلتان میخواهد برانید و بروید و لذت سفر رفتن را بچشید.

 

از طراحی تخصصی این ویلچر بر روی باطریهای آن میتوانم بگویم این ویلچر باطریهای خشابیه لیتیومی دارد که علاوه بر قدرتمندی بیشتر از باطریهای ویلچرهای دیگر باطری حجم و جای کمتری هم میگیرد. محل این باطری در طراحی این ویلچر زیرِ زیرآرنجیها در نظر گرفته ایم که هم کمتر جا بگیرد هم در معرض دید کمتر مخاطبین است.

اگر دقت کرده باشید سیم های تو در تو و زیادی از حد روی وسایل برقی علاوه بر ظاهر نازیبایی که به وسیله میدهد ارزشمندی و قیمت ویلچر را هم کمتراز حقیقت نشان میدهد. من که شخصا ترجیح میدهم همه چیز منظم و کاور شده به صورت یک کل واحد، زیبا و کارآمد در نهایت دقت طراحی شده باشد پس برای تو دوست عزیزم هم چنین طراحی انجام دادم.

 

ویلچر برقی تاشو F2 ارتوپدی

ویلچر برقی تاشو مسافرتی چینی 110laef2 (3)

معنای ویلچر ارتوپدی چیست؟

خیلی از افراد با ما مشاورین تماس میگیرند و حتی نمیدانند دقیقاً ارتوپدی بودن یا کلاسیک بودن ویلچر به چه معناست. بعضی از همکاران در مغازه ها و تجهیزات پزشکی ها با سخاوت و دقت وقت گذاشته برای مشتری این موضوع را توضیح میدهند.

اما متأسفانه گاهی هم بعضی از افراد به جای اینکه مشتری را راهنمایی کنند بسیار شاد و مسرور از این موضوع (ندانستن تفاوت ارتوپدی و غیرارتودی بودنه مشتری) سوءاستفاده میکنن و با پرت کردن حواس مشتری او را گمراه میکنند و مشتری به نام ویلچر ارتوپدی، ویلچری میخرد که سالهای سال ممکن است از این اشتباه کوچک هم خانواده هم مصرف کننده در رنج و اذیت و ناراحتی به سر ببرند.

تفاوت ارتوپدی بودن یا نبودن ویلچرها را به شما توضیح میدهم که هم شما انتخاب درست تری انجام دهید هم دعای خیری باشد برای ما و هم شما را آگاه تر کنم نسبت به خریدتان چون پای غرور یک توان خواه در بین است و هرچه توان خواهی بتواند خودکفایی و استقلال بیشتری داشته باشد کمتر اعتماد به نفسش پایمال میشود پس اتفاق های زیبایی را رقم خواهیم زد.

 

ویلچر ارتوپدی برقی تاشو

ویلچر برقی تاشو چینی مسافرتی 110laef2 (2)

ویلچرهایی با زیرآرنجی و زیرپایی متحرک را ویلچر به اصطلاح تخصصی ارتوپدی میگویم. این ویلچرها باعث میشود شما جابه جایی آسانتری داشته باشید و از روی ویلچر به فضاهای دیگر با کمک دستان خود جابه جا شوید یا حداقل به جابه جایی خودتان کمک کنید تا راحتتر بتوانید با خانواده همکاری کنید.

ویلچرهای ارتوپدی همانطور که در مطالب ویلچرهایی مثل کنترلی و ریموت دار مدل Bnight-RS از این موضوع یاد کرده بودیم به ما کمک میکند تا خودمان هم در جابه جایی و تغییر حالت پاها و دستهایمان یا نشستنمان روی تخت یا توالت فرنگی کمی همراهی کنیم تا مادر یا عزیزی که ما را کمک میکند و پرستاری ما را میکند کمتر سختی بکشد که همین خیلی خیلی کمک بزرگی است به اعتماد به نفس ما.

 

ویلچر برقی تاشو با چرخهای محکم

ویلچر برقی تاشو چینی مسافرتی 110laef2 (1)

این ویلچر دارای چرخهای عقب توپر ژله‌ای نرم هست که باعث میشود چرخها هم به راحتی با ضربات مدام در مسیر تخریب نشوند هم چرخهای محکمی هستند که ضربات را میگیرند و به ویلچرتان منتقل نمیکنند پس عمر ویلچر و ماندگاری آن را افزایش میدهند.

دارای چرخهای کوچک ضد واژگونی که اگر شما با هر علتی یکدفعه به عقب متمایل شدید و وزن شما بیش از حد به پشتی ویلچر متحمل شد ویلچر از پشت واژگون نشود که واقعاً میتواند اتفاق مخرب و ترسناکی برای هر شخصی باشد.

این چرخ های کوچک کمک دهنده مواظب شما هستند تا سواری راحتی داشته باشید و دلتان گرم باشد که حتی در چنین شرایطی هم ویلچرتان شما را در آغوش امن خود نگه خواهد داشت و هوایتان را دارد.

علاوه بر اینها رویهه و پشتی اضافه روی ویلچرتان تعبیه دیدیم تا نهایت راحتی را در طول روز داشته باشید. درست ویلچرتان تاشو طراحی شده اما نیت اصلی ما در کنار سبکی و راحتی در جابه جایی این است که شما روی ویلچر بدنتان خواب نرود و دچار این چنین مشکلات نباشید.

 

اگر نیاز به اطلاعات دقیقتر در رابطه با موتور باطری یا ابعاد دارید تماس بگیرید تا مشاوران ما برایتان کاملتر شرح دهند.
برسو

جهت دریافت مشاوره و یا خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بِرسو شما را به خرید بهترین محصولات ویلچر و بالابر بیمار دعوت می نماید.
کافیست فرم انتها را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 13 + 7 =
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید