مجموعه بِرسو شما را به خرید بهترین محصولات ویلچر و بالابر بیمار دعوت می نماید.
کافیست فرم انتها را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 − 1 =

فروش بالابر بیمار هیدرولیک ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مدل های جدید بالابر بیمارمزیت استفاده از بالابر بیمار تمام برقیجدیدترین تکنولوژی های بالابر بیمارقیمت روز انواع بالابر بیمار هیدرولیک
بالابر بیمار (1)

بالابر بیمار برای بلند کردن و جابجایی بیمارانی که محدودیت تحرک دارند استفاده میشود. این دستگاه ها در بیمارستان ها، خانه های سالمندان و هر جای دیگری که مورد نیاز است، استفاده میشود.

انواع مدل های جدید بالابر بیمار

بالابر بیمار KSP (8)

بالابر بیمار بهترین وسیله برای جابجایی بیمار از روی تخت بروی ویلچر یا زمین، از روی زمین به تخت می باشد.

از محاسن استفاده از بالابر بیمار جلوگیری از خطر سقوط بیمار از دست پرستار و ضمنا راحتی کار پرستار می باشد.

بالابر بیمار یا همان لیفت بیمار در انواع پرتابل و سقفی و دیواری برای استفاده بیماران طراحی شده که متناسب به شرایط جسمی و مکانی بیماران مورد استفاده قرار می گیرد.

مزیت استفاده از بالابر بیمار تمام برقی

بالابر بیمار گولدمن (8)

بالابر بیمار برای بلند کردن و جابجایی بیمارانی که محدودیت تحرک دارند استفاده میشود. این دستگاه ها در بیمارستان ها، خانه های سالمندان و هر جای دیگری که مورد نیاز است، استفاده میشود. تنها کافی است تا جلیقه ی دستگاه را به طور صحیح به دور بیمار بسته و اجازه دهید که دستگاه به صورت خودکار بیمار را بلند کند. سپس میتوانید با کنترل خود بیمار را به جایی که میخواهید انتقال دهید.

جدیدترین تکنولوژی های بالابر بیمار

بالابر بیمار گولدمن (6)

استفاده از هردو بالابر متحرک و سقفی باید سهولت انجام گیرد. قراردادن بیمار برروی صندلی و یا تسمه نگهدارنده بالابر نباید کار پیچیده ای باشد و همچنین مکانیسم بلندکردن باید قابل اطمینان بوده و عملکرد آن به سهولت انجام گیرد. حرکت یا مانور دستگاه باید هموار بوده و هدایت کردن آن برروی تمامی سطوح براحتی امکان پذیر باشد.

خریدار آینده نگر باید بالابر را قبل از خرید امتحان کند، به این صورت که ابتدا وسیله را بدون بیمار جهت ارزیابی سهولت استفاده مورد آزمون قرار دهد، سپس با سوار کردن بیمار برروی بالابر متناسب بودن آن را برای بیمار خاص (در خانه) یا گروهی از بیماران ارزیابی نماید. خریدار برای انتخاب یک بالابر بهینه برای خانه و یا بیمارستان علاوه بر موارد گفته شده باید به نقشه فیزیکی محل استقرار وسیله توجه کرده و همچنین نیازهای بیمارانی که قرار است از وسیله استفاده نمایند را ارزیابی کند. برای مثال، تعدادی از بالابرهای متحرک وجود دارند که پایه های آنها برای محل های زندگی بسیار بزرگ و جاگیر هستند؛ برخی دیگر نیز باتوجه به شکل ساختاری دستشویی و حمام قابل استفاده در این مکان ها نیستند.

قیمت روز انواع بالابر بیمار هیدرولیک

بالابر بیمار فراتک L160 و L180 (6)

برای استعلام قیمت فروش بالابر بیمار با کارشناسان ما تماس بگیرید آن ها شما را در این امر یاری میکنند.

برسو

جهت دریافت مشاوره و یا خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بِرسو شما را به خرید بهترین محصولات ویلچر و بالابر بیمار دعوت می نماید.
کافیست فرم انتها را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 9 + 5 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید